2% parama

Mieli  Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos  mokinių Tėveliai/Globėjai, Rėmėjai,

Nuoširdžiai dėkojame, kad 2 proc.  paramą skiriate Kauno Vaišvydavos pagrindinei mokyklai. Tokia Jūsų parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti mokyklos erdves. Praėjusiais metais gauta  1764,73 eur parama. Jūsų pervestų 2 proc. lėšų dėka mokykloje įrengta biblioteka (atliktas patalpų remontas, nupirktos lentynos, kompiuteriai, kopijavimo aparatas).

Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos  rekvizitai:

Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla , įmonės kodas 191090994

Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas

Norėdami skirti 2 proc. PM mokyklos paramai, iki 2018 metų balandžio 30 d. užpildykite Mokesčių inspekcijos formą 03 versijos FR0512 ir pasirinktinai pateikite Jums patogia forma

Užpildyta forma

•  Prašymą gyventojas (jo atstovas) gali pateikti tokiais būdais:

1. centrinio mokesčių administratoriaus nustatyta tvarka – elektroniniu būdu per EDS;

2. įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui;

3. atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu:

Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Prašymą teikiančio asmens tapatybei nustatyti prašymą tiesiogiai mokesčių administratoriui teikiantis ar paštu jį siunčiantis gyventojas (jo atstovas) kartu su prašymu turi pateikti:

1. savo asmens tapatybės dokumentą, kai prašymą tiesiogiai mokesčių administratoriui teikia pats gyventojas;

2. savo asmens tapatybės dokumentą ir notaro išduotą įgaliojimą, patvirtinantį atstovavimą gyventojui, pageidaujančiam skirti pajamų mokesčio dalį, kai prašymą tiesiogiai mokesčių administratoriui teikia gyventojo atstovas;

3. notaro išduotą įgaliojimą, patvirtinantį atstovavimą gyventojui, pageidaujančiam skirti pajamų mokesčio dalį, kai atstovas gyventojo prašymą siunčia paštu.

• Norintys paremti mokyką piniginėmis lėšomis, prašome jas pervesti į mokyklos sąskaitą LT 15 7044 0600 0443 7966, mokėjimo paskirtyje įrašant ,,Parama mokyklai"