Komisijos ir darbo grupės

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENOS ŠVENTĖ

Keliais ir takeliais į savąją mokyklą nuo pat ankstaus ryto skubėjo Vaišvydavos bendruomenė. Mokykla pasitiko juos atjaunėjusi ir pasipuošusi. Į naujai atidarytą lopšelio grupę susirinko 15 mažiausiųjų ugdytinių.Džiaugiamės turėdami jau net tris darželio grupes. Vyriausiųjų,, Lapiukų'' grupėje priešmokyklinio ugdymo programą krims vienuolika 5-6 metų amžiaus vaikų. Ypatingai džiugiai šventėje jautėsi pirmokai. Juos į salę palydėjo dešimtokai. Skambėjo eilės, susirinkusiuosius sveikino mokyklos dainininkai ir muzikantai. Šventės pabaigoje mažiausieji buvo apdovanoti spalvingais balionais.