Naujienos
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

,,SUDIE, MOKYKLA‘‘IR ,,SVEIKA, VASARA‘‘ 

Nuaidėjo paskutinis mokyklos skambutis... Į paskutinę mokslo metų šventę rinkosi 5-8 klasių bendruomenė pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasiektais laimėjimais, atsisveikinti vasarai. Diplomais, padėkomis buvo apdovanoti mokiniai ir juos ugdę mokytojai. Už ypač svarius pasiekimus Kauno Vaišvydavos bendruomenė stipendijomis apdovanojo 5 klasės mokinę Vilgailę Burinskaitę, septintokus Paulių Lekūną ir Ugnę Poderytę bei aštuntokę Aušrą Kavaliauskaitę. Bendruomenės įsteigta premija pagerbta biologijos mokytoja Janina Žukauskienė. Su savąja mokykla atsisveikino aštuntokai, pasodinę skverelyje medžių galiūną ąžuolą. Gero jums skrydžio, mūsų aštuntokai!

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.